سلام و دروود

دوستان اگه پست اول رو خونده باشید تا حدودی از ماجرا خبر دارید و اینکه قبلا هم گفتم پیدا کردن سایت و آموزش مناسب برای شروع یادگیری و دنبال کردن حرفه ای که دوست دارید خیلی مهمه پس دقت کنید.

من سایت های مختلفی رفتم و دوره های عجیبی رو نگاه کردم و استاد های قلابی زیادی رو دیدم که فقط دنبال تیغ زدن بودن و با وعده های قلمبه سلمبه میخوان جیبتونو خالی کنن مثلا با این آموزش هایی که ما میخوایم بهتون بدین ماهانه بالای 30 میلیون درآمد دارین و از این حرفا ای نمیدونم مثلا آموش برنامه نویسی تو 2 ماه یا شده طرف گفته تو یک ماهگریهبه حق چیزای ندیده

خلاصه فریب این وعده وعید ها رو نخورید و راه چن ساله رو نخواید تو یک ماه یا یک شب برین (حالا گفتم چند ساله فیوز نپرونید یادگیری اونقدرا هم طول نمیکشه من خودم به ماه نرسیده دوره رو شروع کردم خیلی چیزا یادگرفتم)پس نترسید ولی بالاخره زمان میبره چیزی که مهمه اینه که ما میتونیم و فقط کافیه که بخوایم.

ازینا که بگذریم من نزدیک بود گول یکی از همین استاد های به ظاهر استاد البته رو بخورم و چن میلیونی بره تو پاچم با این قول های پوچی که ایشون بمن داده بودن اماخوشبختانه با یک سرچ تو اینترنت و حرف زدن با کسایی که دوره شونو خریده بودم دیدم ایشون ی بیش نیستن حتی یکی از دوستان تونسته بود دوره ش رو عمومی کنه من یه نگاه انداختم حتی با اینکه 3ترمش رو مجانی گیر آورده بودم نگاه هم نکردم چون مشخص بود چی ب چیه

برای اینکه صفحه اصلی شلوغ نشه برید روی ادامه مطلب کلیک کنید لطفا

سلام و دروود

دوستان اگه پست اول رو خونده باشید تا حدودی از ماجرا خبر دارید و اینکه قبلا هم گفتم پیدا کردن سایت و آموزش مناسب برای شروع یادگیری و دنبال کردن حرفه ای که دوست دارید خیلی مهمه پس دقت کنید.

من سایت های مختلفی رفتم و دوره های عجیبی رو نگاه کردم و استاد های قلابی زیادی رو دیدم که فقط دنبال تیغ زدن بودن و با وعده های قلمبه سلمبه میخوان جیبتونو خالی کنن مثلا با این آموزش هایی که ما میخوایم بهتون بدین ماهانه بالای 30 میلیون درآمد دارین و از این حرفا ای نمیدونم مثلا آموش برنامه نویسی تو 2 ماه یا شده طرف گفته تو یک ماهگریهبه حق چیزای ندیده

خلاصه فریب این وعده وعید ها رو نخورید و راه چن ساله رو نخواید تو یک ماه یا یک شب برین (حالا گفتم چند ساله فیوز نپرونید یادگیری اونقدرا هم طول نمیکشه من خودم به ماه نرسیده دوره رو شروع کردم خیلی چیزا یادگرفتم)پس نترسید ولی بالاخره زمان میبره چیزی که مهمه اینه که ما میتونیم و فقط کافیه که بخوایم.

ازینا که بگذریم من نزدیک بود گول یکی از همین استاد های به ظاهر استاد البته رو بخورم و چن میلیونی بره تو پاچم با این قول های پوچی که ایشون بمن داده بودن اماخوشبختانه با یک سرچ تو اینترنت و حرف زدن با کسایی که دوره شونو خریده بودم دیدم ایشون ی بیش نیستن حتی یکی از دوستان تونسته بود دوره ش رو عمومی کنه من یه نگاه انداختم حتی با اینکه 3ترمش رو مجانی گیر آورده بودم نگاه هم نکردم چون مشخص بود چی ب چیه

با معرفی یکی ازدوستان به یه سایت خیلی خوب راهنمایی شدم و واقعا عالین همه نوع آموزشی دارن هم رایگان هم پولی ولی خب ارزش داره ینی همچین سایت هایی کم پیدا میشه سایتی که من آموزش رو ازش شروع کردم تاپ لرن بود دوستان خیلی سایت خوب و پرمحتوایی با استاد هایی عالی از همین تریبون بهشون خسته نباشید میگمخندهعاموو دس خووش

برای ورود به سایت تاپ لرن کلیک کنید

من با دوره آموزش مبتدی تا پیشرفته جنباب آقای استاد ایمان مدائنی شروع کردم به حرات تو این چند سال دانشگاهم انداره این یه ماه یاد نگرفتم بچه ها من تبلیغ کسی رو نمیکنم البته ایشون هم به تبلیغ من نیازی ندارن اما چیزی که واقعا خووبه رو باید گفت شما تا خودتون نبینید و شروع نکنید نمیفهمید چی میگم تو سایتشون آموزش های زیادی دارن هر چی دلتون خواست رو میتونید انتخاب کنید خیلی عالین سایت برنامه نویسان هم میگن خوبه حالا من نرفتم نمیدونم ولی تعریفشو شنیدم خلاصه دستشون درد نکنه و خسته نباشید میگم بهشون شما هم اگه دنبال سایت خوب و آموزش های با کیفیت میگردید این سایت رو نگاه کنید یا اگه قبلا آموزش هاشون رو دید نظرتونو بگید ممنون ک تا اینجا رو خوندید فعلا.

شروع برنامه نویسی

سایت معتبر برای یادگیری و شروع برنامه نویسی

رو ,های ,سایت ,تو ,هم ,دوره ,با این ,یکی از ,که ما ,شروع کردم ,استاد های ,فیوز نپرونید یادگیری ,نپرونید یادگیری اونقدرا ,ظاهر استاد البته ,دیدم ایشون ی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

felezyabarzan99 مجله اینترنتی حنانه دیجیتال مارکتینگ و سئو و بازاریابی دیجیتال elone pdfketab sangezomorod roatampour انتي ويروس ها talangorpayiz ntenwaljulex