سلام

من میلادم تازگیا تصمیم گرفتم برم دنبال علاقه و چیزی که خیلی وقت پیش میخواستم ولی ب دلایلی سستی میکردم یا وقت نمیشد یا هزار بهانه دیگه تا اینکه یه روز به خودم اومدم و دیدم کی بهتر از الان که هم تایم آزاد زیاده هم کار خاصی واس انجام دادن نیست تو این زمستون و چه چیزی از این بهتر بجای بیکار نشستن دنبال یه حرفه و یادگرفتن چیزی باشیم.

خب از اسم بلاگ که مشخصه تصمیم دارم چطوری روال وبلاگ رو جلو ببرم من از صفر شروع کردم و بدم نمیاد تو این راه تجربیات اشتباهات و راههای درست و غلطی که رفتم و یا در آینده هم شاید برم رو اینجا بنویسم بیشتر واسه خودم بعنوان یک خاطره و اینکه کس دیگه ای هم بخونه برام جالبه.البته نمیدونم هستن کسایی که الانم بلاگری میکنن یا نه من خودم آخرین باری که وبلاگ داشتم و اینجاها میپلکیدم برمیگرده به 5 یا6 سال پیش.خب خدا کنه نسلمون منقرض نشده باشهخنده

اول از خودم شروع کنم بچه ها من دانشجوی کارشناسی برق قدرت هستم که البته هنوز مدرک کارشناسی رو نگرفتم در حال تحصیلم،از خیلی وقت پیش به برنامه نویسی علاقه داشتم ولی متاسفانه دنبالش نرفتم و یا منابع خوبی پیدا نکرده بودم و متاسفانه منابع اشتباه آدم رو خسته میکنن و آدم با خودش میگه چ قلطی کردمخجالتیالبته بیشتر منظور خودم هست برنخوره به کسی .البته اگه کسی بخونه خخخ

از رشته خودم که بگم رشته خوبیه و بازار کار بدی هم نداره در هر شاخه ای میشه مشغول شد ولی خب علاقه هر کسی یه چیزه چن سال هم مشغول کار برق بودم و کار کردم ولی بیشتر به کارای پشت میزی علاقه دارم کارایی که مغز خسته بشه ن جسمچشمک

خب اگه تا اینجا اومدی ادامه مطلب رو هم بخون و نظر بده بگو تو چیکار میکنی

سلام

من میلادم تازگیا تصمیم گرفتم برم دنبال علاقه و چیزی که خیلی وقت پیش میخواستم ولی ب دلایلی سستی میکردم یا وقت نمیشد یا هزار بهانه دیگه تا اینکه یه روز به خودم اومدم و دیدم کی بهتر از الان که هم تایم آزاد زیاده هم کار خاصی واس انجام دادن نیست تو این زمستون و چه چیزی از این بهتر بجای بیکار نشستن دنبال یه حرفه و یادگرفتن چیزی باشیم.

خب از اسم بلاگ که مشخصه تصمیم دارم چطوری روال وبلاگ رو جلو ببرم من از صفر شروع کردم و بدم نمیاد تو این راه تجربیات اشتباهات و راههای درست و غلطی که رفتم و یا در آینده هم شاید برم رو اینجا بنویسم بیشتر واسه خودم بعنوان یک خاطره و اینکه کس دیگه ای هم بخونه برام جالبه.البته نمیدونم هستن کسایی که الانم بلاگری میکنن یا نه من خودم آخرین باری که وبلاگ داشتم و اینجاها میپلکیدم برمیگرده به 5 یا6 سال پیش.خب خدا کنه نسلمون منقرض نشده باشهخنده

اول از خودم شروع کنم بچه ها من دانشجوی کارشناسی برق قدرت هستم که البته هنوز مدرک کارشناسی رو نگرفتم در حال تحصیلم،از خیلی وقت پیش به برنامه نویسی علاقه داشتم ولی متاسفانه دنبالش نرفتم و یا منابع خوبی پیدا نکرده بودم و متاسفانه منابع اشتباه آدم رو خسته میکنن و آدم با خودش میگه چ قلطی کردمخجالتیالبته بیشتر منظور خودم هست برنخوره به کسی .البته اگه کسی بخونه خخخ

از رشته خودم که بگم رشته خوبیه و بازار کار بدی هم نداره در هر شاخه ای میشه مشغول شد ولی خب علاقه هر کسی یه چیزه چن سال هم مشغول کار برق بودم و کار کردم ولی بیشتر به کارای پشت میزی علاقه دارم کارایی که مغز خسته بشه ن جسمچشمک

از این ها که بگذریم بریم سراغ اصل ماجرا از یکی دو هفته قبل شروع کردم دنبال منابع و سایت هایی معتبر برای آموزش

بچه ها سایت یا کتابی که برای شروع میخواید انتخاب کنید خیلی مهمه تاثیر زیادی تو اینکه بخواید این راه رو ادامه بدید یا نه داره پس لطفا تو انتخاب منبعتون خیلی دقت کنید.

اول از همه باید خلوص نیت داشته باشید(و مزه میریزد).بعدش باید انتخاب کنید چی میخواید و چه چیزی بهتره براتون منظورم انتخاب زبان برنامه نویسی هستش برنامه نویسی دارای زبان های زیادیه و تا حدودی تفاوت هایی دارن شما باید تصمیم بگیرید چه زبانی رو میخواید یاد بگیرید تو اینترنت سرچ کنید پر مزایا و معایت و انواع زبان هستش که میتونید انتخاب کنید که چی میخواید بعضی ها فقط دوست دارن برنامه نویس موبایل بشن بعضیا وب سایت یا ویندوز

البته دوستان من در جایگاهی نیستم که بخوام راه و روش نشون کسی بدم من خودم راه هایی که رفتم و جواب داده رو مینویسم که شاید برخی بتونن استفاده کنن و مثل من بعضی راه های اشتباه رو حذف کنن و به بی راهه نرن

من بعد اینکه مختصر راجب زبان های برنامه نویسی تحقیق کردم و باهاشون آشنا شدم مستقیم رفتم سراغ زبان c#(سی شارپ) به نظر من زبان جذابی اومد چون با این زبان میتوان اپلیکیشن های آندروید یاiosو ویندوز وwebطراحی کرد در حقیقت زبان همه فن حریفیه اگه باور نداری برو سرچ کن خخ

خب تا اینجا واس الان کافیه وقت کردم ادامه شو تو یه پست دیگه مینویسم حقیقتش خوندن یا نخوندن این مطالب توسط کسیزیاد واسم مهم نیست فقط راهیه که بیشتر علاقمند بشم به کاری که میکنم و یه جور تفریح بشه

اگرم کسی میخونه دمتون گرم که وقت میزارید مرسی که هستی .ببخشید من زیادی رفتم تو جو خب فعلا تا برگشتنی دوباره خدافظ

#تازه_کار

شروع برنامه نویسی

سایت معتبر برای یادگیری و شروع برنامه نویسی

هم ,رو ,تو ,خب ,کار ,وقت ,برنامه نویسی ,وقت پیش ,تو این ,و یا ,خیلی وقت ,نویسی علاقه داشتم ,برنامه نویسی علاقه ,متاسفانه دنبالش نرفتم ,متاسفانه منابع اشتباه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دریافایل سایت فایل لایت خرید شماره مجازی دانلود سریال های برتر heyvatech coincash Ashley موسسه حرف آخر به نام خدا پویانماییهای ایرانی کتیا طراح برتر